Kas liitumine ning hinnapäringute koostamine on t...

Ei, tervishoiuteenuse osutajatele on liitumine ning hinnapäringute koostamine täiesti tasuta.

Miks on vajalik liitumine?

Liitumine on vajalik selleks, et meditsiiniseadmete pakkujatel oleks võimalik identifitseerida klient. Lisaks saavad potentsiaalsed pakkujad hinnapäringuga koos Teie kontaktinfo kuhu hinnapakkumus edastada või soovi korral täpsustada päringut.

Kuidas toimub hinnapäringute edastamine pakkujate...

Hinnapäringu koostamisel on oluline määratleda võimalikult täpselt soovitud meditsiiniseadme tootekategooria. Vastavalt valitud kategooriale edastatakse hinnapäring automaatselt läbi keskkonna antud valdkonnas tegutsevatele meditsiiniseadmete pakkujatele.

Kas juba koostatud hinnapäringut on võimalik muu...

Ei, pärast hinnapäringu koostamist edastatakse see koheselt kõigile potentsiaalsetele pakkujatele. Juhul kui soovite päringut täpsustada soovitame koostada uue päringu.

Kas hinnapäringu koostamine kohustab mind ostu te...

Ei, võite hinnapäringu koostada ka vaid turuanalüüsi eesmärgil.

Kas minu päring saadetakse kõigile meditsiinisea...

Päring saadetakse valitud kategoorias tegutsevatele meditsiiniseadmete pakkujatele kes on liitunud medfer.ee keskkonnaga. Näiteks soovides pakkumist radioloogilisele seadmele edastatakse päring automaatselt vaid lehega liitunud radioloogia valdkonnas tegutsevatele ettevõttetele.

Kuidas on võimalik esitada hinnapäring mitme eri...

Juhul kui soovite päringu esitada mitme erineva kategooria seadmetele või tarvikutele siis palun valige VARIA kategooria ning kirjeldage seadme kirjelduse all võimalikult täpselt oma soove. VARIA kategooria päring saadetakse automaatselt kõigile ettevõtetele.

Kiireim, lihtsaim ja soodsaim viis meditsiiniseadmete ostmiseks.

Kontakt

Medfer Eesti OÜ

Reg.: 14860456

info@medfer.ee