Korduma kippuvad küsimused

Juhul kui soovite päringu esitada mitme erineva kategooria seadmetele või tarvikutele siis palun valige VARIA kategooria ning kirjeldage seadme kirjelduse all võimalikult täpselt oma soove. VARIA kategooria päring saadetakse automaatselt kõigile ettevõtetele.

Päring saadetakse valitud kategoorias tegutsevatele meditsiiniseadmete pakkujatele kes on liitunud medfer.ee keskkonnaga. Näiteks soovides pakkumist radioloogilisele seadmele edastatakse päring automaatselt vaid lehega liitunud radioloogia valdkonnas tegutsevatele ettevõttetele.

Ei, võite hinnapäringu koostada ka vaid turuanalüüsi eesmärgil.

Ei, pärast hinnapäringu koostamist edastatakse see koheselt kõigile potentsiaalsetele pakkujatele. Juhul kui soovite päringut täpsustada soovitame koostada uue päringu.

Hinnapäringu koostamisel on oluline määratleda võimalikult täpselt soovitud meditsiiniseadme tootekategooria. Vastavalt valitud kategooriale edastatakse hinnapäring automaatselt läbi keskkonna antud valdkonnas tegutsevatele meditsiiniseadmete pakkujatele.

Liitumine on vajalik selleks, et meditsiiniseadmete pakkujatel oleks võimalik identifitseerida klient. Lisaks saavad potentsiaalsed pakkujad hinnapäringuga koos Teie kontaktinfo kuhu hinnapakkumus edastada või soovi korral täpsustada päringut.

Ei, tervishoiuteenuse osutajatele on liitumine ning hinnapäringute koostamine täiesti tasuta.

Kiireim, lihtsaim ja soodsaim viis meditsiiniseadmete ostmiseks.

Kontakt

Medfer Eesti OÜ

Reg.: 14860456

info@medfer.ee