Medfer on kiire ja mugav viis, kuidas esitada päring (täna) kahekümnele meditsiiniseadmete pakkujale korraga. Päringute ükshaaval esitamine on väga aeganõudev ja ebamugav – tegime selle protsessi lihtsaks ning nüüd on hea võrrelda erinevate pakkujate hindu ja tingimusi ühest kohast. Selleks, et seda kõike teha saaks, on esmalt vaja registreerida konto. Registreerimine ja päringu esitamine võtavad aega 5-15 minutit, sõltuvalt arvutikasutajast. Vaatame kõik sammud läbi, et tekiks selgem ülevaade, milliseid andmeid Sinult vajame.

Medferi konto registreerimine

Esimeseks sammuks mine www.medfer.ee lehele ning vajuta nuppu „Registreeri Konto“. Kui konto on juba loodud, saad lihtsalt olemasoleva kontoga sisse logida. Päringu esitamise juhised leiad alla poole kerides. Konto registreerimine võtab aega kuni 2-5 minutit.

Esmalt on registreerimisel vajalik ettevõtte esindaja eesnimi, perekonnanimi, e-maili aadress ning telefoni number. Lisaks küsime ettevõtte nime – nii on kõik vajalikud andmed päringul olemas ning neid on lihtsam kontrollida.

Kui andmed on kirja saanud, tuleb mõelda kontole vähemalt 6 tähemärgiga parool, mis oleks piisavalt keeruline, aga meeldejääv. Seejärel loe läbi tingimused ning nõustumisel märgi kasti linnuke. Küsimuste korral kirjuta info@medfer.ee.

Hästi! Konto on registreeritud. Enne sisselogimist peab konto aktiveerima. Seda saad teha kirja kaudu, mis on saadetud andmete alla lisatud e-mailile.

Kiri näeb välja selline. Kiri saabub postkasti paari sekundiga. Kui tavapostkasti ei tulnud, võib kontrollida ka spam meilikategooria alt. Järgmiseks tuleb vajutada nupule „Aktiveeri konto“. Nupu kaudu avaneb link, mis viib otse uuesti Medferi veebilehele.

Konto on aktiveeritud! Nüüd saab suunduda päringut koostama.

Medferi päring - meditsiiniseade ja tingimused

Järgmiseks vaatame üle päringu esitamise etapid. Oleme teinud selle võimalikult kiireks, lihtsaks ja arusaadavaks ning kokku peaks toiming võtma keskmiselt 3-10 minutit. Esmalt tuleb üle kontrollida päringu esitaja andmed, mis võetakse automaatselt registreerimise käigus sisestatud andmetest.

Kui kõik klapib, on järgmine samm valida kategooria. Kategooria määrab päringul ära, kuhu alla meditsiiniseade kuulub. Näiteks võib tuua kategooriad nagu hambaravi, dermatoloogia, kardioloogia ja veterinaaria. Lisaks on võimalus valida kategooriaks VARIA. Selle valiku saad teha juhul, kui jääd seadme kategoriseerimisel hätta või soovid hinnapakkumist mitmele erineva valdkonna seadmele. Seejärel avaneb lahter „Vali alamkategooria“, kuhu saab märkida veelgi täpsemalt, mis alamkategooria alla meditsiiniseade kuulub. Selle lahtri valikud olenevad valitud põhikategooriast. Varia kategooria puhul see puudub.

Meditsiiniseade on kategoriseeritud, liigume edasi seadme täpsema kirjelduse juurde. Kui soovitud seadmel on olemas täpne kirjeldus tekstina või kirjeldav fail, saab selle lisada just siia lahtrisse. Kirjeldus aitab pakkujatel leida vastava meditsiiniseadme, mis oleks võimalikult täpne Sinu päringuga.

Järgmine samm on päringut täpsustavad punktid. Sinna alla kuuluvad päringu esitaja poolt tulenevad tarnetingimused, maksetingimused ning garantiitingimused. Tarnetingimuste puhul saab täpsustada, kui kiirelt peab meditsiiniseade kohal olema. Täpsustavad maksetingimused on seotud ettemaksu või osamaksetega – näiteks 50% ettemaks või võimalus maksta kolmes osas. Viimaseks on garantiitingimused ehk kui pikalt peaks meditsiiniseadme garantii kestma. Nende täitmiseks märgi linnuke vastavasse kastikesse.

Kui kõik vajalik meditsiiniseadme kohta täidetud, on järgnev samm pakkumise tähtaja valimine. Selle kuupäevani saavad pakkujad Sulle pakkumisi esitada. Viimaseks on meil olemas lisainfo lahter, kuhu saad kirjutada veel midagi olulist, mida pakkuja peaks kindlasti teadma. Nüüd on meil kogu info olemas!

Viimaseks etapiks on päringu kontroll, et kõik andmed ja info said õiged. Kui midagi jäi kahe silma vahele või puudu, saab mugavalt liikuda etappides tagasi vastava nupu kaudu. Seejärel, kui kõik on õige, vajuta nuppu „Esita päring“ ning Sinu päring saadetakse automaatselt kõikidele meie koostööpartneritest meditsiiniseade pakkujatele.

Valmis – päring on esitatud! Kõiki päringuid saad vaadata ja hallata oma kasutajakonto alt, mille oleme samuti teinud võimalikult mugavaks ja kasutajasõbralikuks. Meeldivat kasutamist!

Kokkuvõttes – Medferi keskkond on imelihtne! Profiili seadistamine ja päringu esitamine on kiire ja arusaadav. Kokku võtavad mõlemad protsessid aega 5-15 minutit, sõltuvalt arvutikasutajast. Samuti tulevad esitatud päringud kõik ühel kujul ja sisaldavad süstematiseeritult pakkumise tegemiseks vajalikku infot. Seega on Medferiga lihtne liituda ja mugav hallata.

Täname, et kasutad Medferi!

Kiireim, lihtsaim ja soodsaim viis meditsiiniseadmete ostmiseks.

Kontakt

Medfer Eesti OÜ

Reg.: 14860456

info@medfer.ee